![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/21543780_1459822584093309_7851077965275860983_o-300x199.jpg) |
Разом у Міжнародному турнірі у всіх вікових категоріях заявились близько 180 команд юнаків та дівчат з всієї України, а також команди Білорусі та Молдови. |
![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/DSC_27462-300x199.jpg) |
Юнаки та дівчата ХОВУФКС були представлені в категоріях юнаки до 14 років, юнаки до 16 років, дівчата до 16 років. В результаті юнаки до 16 років Мелащенко Ярослав та Чемшит Данило увійшли до вісімки кращіх команд з 37 команд. |
![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/21557490_1459823000759934_6863212100256975849_n-260x300.jpg) |
Дуже припємно відзначились юнаки до 14 років Баранов Іван та Терещенко Кирило, які стали срібними призерами турніру серед 27 команд юнаків. |