ruuk

Відділення бадмінтону було відкрите у  1992 році.

За цей час було підготовлено: 8 МСМК

   
 Головкіна Наталія  Атращенков Валерій  Прус Олена  Кобцева Анна  Почтарьов Євген

 А також: Мизніков Дмитро, Єсипенко Наталiя, Почтарьов Артем

34 МС Натаров Геннадій,  Карпенко Дмитро,Надточій Ольга, Андренко Тетяна, Сутула Ольга, Шутенко Олена,Шаршунов Микола, Казанцев Дмитро, Армейська Юлія, Чихічіна Наталія,Єременчук Олександр, Єсипенко Ольга, Сиром’ятникова Катерина, Ларін Андрій, Козлов Антон, Кунін Олександр, Васильєв Олексій, Литвиненко Марія, Бур’ян Анастасія, Байда Вадим, Сумцова Євгерія, Шалаєва Ірина, Рудакова Владислава, Рудакова Валерія, Прозорова Анастасія, Мединський Іван, Бекетов Гліб, Щур Кирило, Кантемір Євгенія, Ландяк Владислав, Скриннік Данило, Мирошніченко Юлія, Прокопович Анастасія, Лисенко Аміна
 Натаров Геннадій    Почтарьов Артем

За юнацьку збірну України у різні роки грали:

На чемпіонатах Європи: Єсипенко Наталія, Шутенко Олена, Мизніков Дмитро, Єсипенко Ольга, Атращенков Валерій, Прус Олена, Кобцева Анна, Шаршунов Микола, Почтарьов Євген, Надточій Ольга, Натаров Геннадій, Почтарьов Артем, Головкіна Наталія, Козлов А., Васильєв А., Рудакова Валерія, Шутенко Є., Мединський І., Прозорова А.

До складу Національної збірної команди України, кандидатів та резерву збірної входять: Мизніков Д, Єсипенко Н, Головкіна (Атращенкова) Н, Прус О, Кобцева А, Почтарьов Є, Надточій О, Натаров Г, Карпенко Д, Козлов А, Атращенков В, Шутенко О., Рудакова В., Прозорова А., Мединський І., Бекетов Г., Щур К., Калякіна А., Прокопович А., Скриннік Д.

Вихованці коледжу:

  • Надточій О, Натаров Г. – срібні призери чемпіонату Європи серед юніорів 2007 р. Почтарьов А. – бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів 2009р.:
  • Атращенков В, Прус О, Кобцева А. – посіли 5 місце у чемпіонаті Європи у складі національної збірної 2009 р.
  • Мизніков Д, Єсипенко Н. – 5 місце на чемпіонаті світу серед юнаків у змішаній категорії,1994 р.
  • Головкіна Н. – 9 місце на чемпіонаті світу в Данії у змішаній категорії, 1999р.
  • Мизніков Д, Головкіна Н, Єсипенко Н. – 6 місце на чемпіонаті Європи у складі збірної команди , 2000р.
  • Атращенков В, Прус О. – 2 місце на кубку Європи у загальному заліку, 2009 р.

Вихованці училища були переможцями та призерами багатьох міжнародних змагань у Швеції, Румунії, Ізраїлю, Словаччини, Чехії, Польщі, Франції, Угорщини, Португалії, Литви, Австрії.

Вихованці училища Атращенков Валерій, Прус Олена брали участь в Олімпійських Іграх 2012 року у м. Лондоні, Почтарйов Артем – учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро в 2016 році.

На І Європейських Іграх 2015 року в Баку Натаров Генадій посів 5 місце.

На чемпіонаті Європи 2016 року в м. Рязань (Росія) Рудакова В., Прозорова А. зайняли 5 місце в жіночій парі.

В 2017 році:

На Міжнародному юнацькому турнірі  з бадмінтону у Словакії, Рудакова В. та Прозорова А. вибороли золоті медалі в парній категорії.

На Міжнародному турнірі з бадмінтону в Литві, Рудакова В. та Прозорова А. посіли І місце в парній категорії, Прозорова А.  посіла І місце в одиночній категорії.

На чемпіонаті України з бадмінтону серед молоді 1999 р.н. в м. Вінниця, Мединський І. посів 1 місце в парній категорії, Прозорова А. – 1місце в змішаній категорії.

На чемпіонаті України з бадмінтону серед команд вищої ліги в  м. Одесі, у складі збірної команди Харківської області, Мединський І., Щур К., Калякіна Г., Мірошніченко Ю., Скриннік Д. стали срібними призерами змагань.

 На чемпіонаті України серед юніорів 2001 р.н. з бадмінтону. в   м. Миколаєві, Рудакова В.  в одиночній категорії виборола золоту медаль, а в парній категорії – срібло.

На чемпіонаті України 2000 р.н. в м. Дніпро, Бекетов Г. – І місце в змішаній категорії.

З 8 по 10 грудня 2017 року в м. Тарту, Естонія, відбувся Міжнародний юнацький турнір з бадмінтону.

Рудакова Валерія та Прозорова Анастасія стали срібними призерками в парній категорії.

У вересні 2018 року на чемпіонаті Європи серед юніорів в м. Талліні, Рудакова В., Прозорова А. стали бронзовими призерами в жіночій парній категорії.

2019 рік.

З 30 січня по 02 лютого 2019 року в м. Києві відбувся Кубок України з бадмінтону. Мединський Іван виборов бронзову медаль в парній категорії.

З 28 лютого по 03 березня 2019 року на чемпіонаті України серед молоді 2001 року, Анастасія Прокович посіла І місце в змішаній категорії.

З 22 по 25 квітня 2019 року в м. Миколаєві відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед юніорів 2003 р.н.

Анастасія Прокопович виборола бронзові медалі в змішаній та парній категоріях.

Аліна Лисенко – бронза в парній категорії.

З 24 по 25 травня 2019 року на чемпіонаті України з бадмінтону суперліга в м. Одесі, Бекетов Гліб, Мединський Іван, Скриннік Данило, Ландяк Владислав, Лисенко Аліна, Прокопович Анастасія вибороли срібні медалі в командному заліку.

З 01 по 06 червня 2019 року на чемпіонаті України з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2005 р.н., Євгенія Кантемір виборола золоті медалі в парній та змішаній категоріях, срібло – в одиночній. Аліна Лисенко – три бронзові медалі в одиночній, змішаній та парній категоріях.

З 19 по 22 вересня 2019 року на чемпіонаті України з бадмінтону Вища ліга, Мединський Іван, Кантемір Євгенія, Ландяк Владислав стали срібними призерами в командному заліку.

 

2021 рік

19 по 21 березня 2021 року в м.Біерун (Польща) проходив міжнародний юніорський турнір з бадмінтону.
Кантемир Є.  посіла 1 місце в одиночній та парній категоріях.
Лисенко А. – 1 місце в парній категорії.
Столовий Є. -3 місце в одиночній та парній категоріях.
З 25 по 28 березня 2021 року в м. Миколаєві проходив Чемпіонат Украіни серед юнаків та дівчат 2005 р.н.

Кантемир Євгенія -1 місце в змішаній категорії, 2 місце – в  парній категорії , 2 місце – одиночна категорія.

Столовой Євген – 1 місце- одиночна, 1- парна, 1- змішана категорія – абсолютний  чемпіон змагань

Лисенко Аміна-2 місце парна, 3- місце змішана категорія.

З 28 по 30 травня в місті Маркі проходив міжнародний юніорський турнір з бадмінтону.
Кантемир Є . – 2 місце в одиночній, 1 місце в парній,1- змішаній категоріях.
Лисенко А. – 1 місце в парній категорії.
Столовий  Є. -1 місце в змішаній категорії.

З 29 по 31 липня  в Сигулде, Латвія проходив міжнародний юніорський турнір з бадмінтону.
Кантемир Євгенія – 2 місце в одиночній, 2 місце -в  змішаній , 3 – в парній категоріях.
Столовий Євген – 1 місце в одиночній, 2 місце – в змішаній категоріях.

Лисенко Аміна – 3 місце в парній категорії.

З 05 по 08 серпня в  Анкарі , Туреччина відбувся міжнародний юніорський турнір з бадмінтону.
Кантемир Євгенія -1 місце в одиночній, 1- місце в змішаній, 3 – в парній категоріях.
Столовий Євген – 1 місце в змішаній категорії.
Лисенко Аміна – 3 місце в парній категорії.

На чемпіонаті Європи з бадмінтону U17, який відбувся в Словенії з 03 по 11 вересня 2021 року, Канетмір Євгенія посіла 2 місце в змішаній категорії та 3 місце в одиночній категорії. Столовой Євгеній – 2 місце в змішаній категорії.

 

 

В коледжі  створені всі необхідні умови для покращення рівня майстерності юних бадмінтоністів. На базі коледжу є сучасна спортивна зала для проведення  навчально-тренувального процесу. Також у розпорядженні тренерів є обладнана тренажерна зала, сауна, стадіон.

Значна кількість випускників відділення обрали роботу в галузі фізичної культури та спорту. Тренерами працюють Головкіна Н.В. – КЗ “ХПКСП” ХОР, Казанцев Д. – СДЮШОР, Чубенко (Шаршунова) І. – КЗ “ХПКСП” ХОР, Шутенко О. –  тренер юнацької збірної Франції,  Єсипенко Н. – тренер клубу у Франції, Подзолкова (Армейська) Ю. – головний спеціаліст Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, Чихічина Н. – завуч ДЮСШ в м.Харкові, Кунін О. – тренер КДЮСШ у м. Миколаєві, Прус О. -СДЮСШОР, Сутуло О. – СДЮСШОР, Коненко Д. – СДЮСШОР.

 

 

image-0-02-05-72dcb188910cf0e38aa019488f699ba86edb45e32bed33320499e9515a8a542f-v

2017/2018 навчальний рік