Відділення важкої атлетики було відкрито в училищі у вересні 1991 року.
За період з 1991 по 2019 р. було підготовлено
ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР СПОРТУ – 1.
МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ – 18.
МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ – 107.
Олімпійський чемпіон
Торохтій Олексій – 2012.
Призер чемпіонату світу
Торохтій Олексій – 3м, 2011.
Чемпіони світу серед юніорів
КрасильниковГеннадій – 1997.
Деха Ірина – 2016.
Призери чемпіонатів світу серед юніорів:
Красильников Геннадій – 1996.
Масловська Ванда – 2000.
Деха Ірина – 2015.
Дрюмова Катерина – 2009.
Торохтій Олексій – 2006.
ЛіхвальдОлександр – 1999.
Сквороднев Олексій – 2000.
Конотоп Каміла – 2016.
Конотоп Ігор – 2015.
Чемпіони світу серед студентів:
Красильников Геннадій – 2001,2002,2003.
Деха Ірина – 2017.
Чемпіони Європи
Масловська Ванда – 2001.
Шаймарданова Вікторія – 2005.
Деха Ірина – 2016.
Призери чемпіонатів Європи:
Масловськая Ванда – 2004,2006.
Торохтій Олексій – 2009,2010.
Ліхвальд Олександр – 2002.
Артемова Юлія – 2010.
Красильников Геннадій – 1999.
Деха Ірина- 2017.
Чемпіони Європи серед юніорів
Красильников Геннадій – 1997.
Дрюмова Катерина – 2012.
Деха Ірина – 2016.
Призери – 12 спортсменів.
Чемпіон світу серед кадетів
Конотоп Ігор – 2012.
Призери чемпіонатів світу серед кадетів:
Деха Ірина – 2012,2013.
Шишанова Анастасія -2015.
Конотоп Каміла – 2016.
Чемпіони Європи серед кадетів
Конотоп Ігор – 2012.
Деха Ірина – 2012.
Конотоп Каміла – 2016.
Власенко Анастасія – 2016.
Призери – 18 чоловік.
Учасники Олімпійських Ігор:
- Красильников Геннадій – 2000, 2004.
- Лихвальд Олександр – 2000.
- Масловська Ванда – 2004.
- Шаймарданова Вікторія – 2004.
- Торохтій Олексій – 2008, 2012.
- Деха Ірина – 2016.
Учасники чемпіонатів світу:
Торохтій Олексій – 2006,2007,2009,2011.
Красильников Геннадій – 1997,1999.
Лихвальд Олександр – 1999
Артемова Юлія – 2006,2007,2009,2011.
Шаймарданова Вікторія – 1999,2001,2002,2003.
Масловська Ванда – 1999,2002,2003.
Сквороднев Олексій – 2006,2007.
Навотна Ольга – 2002,2003.
Резинова Катерина – 2002.
Сенішина Світлана – 1999.
Дрюмова Катерина – 2011,2014.
Чернишов Ярослав – 2013,2014.
Пилипенко Василь – 2014.
Деха Ірина – 2018,2019.
Конотоп Каміла – 2019.
Учасники чемпіонатів Європи:
Масловська Ванда – 2001,2004,2006.
Шаймарданова Вікторія – 2002,2005.
Торохтій Олексій –2009,2010.
Лихвальд Олександр – 2002.
Красильников Геннадій – 1999,2005.
Артемова Юлія – 2009,2010,2011.
Дрюмова Катерина – 2011,2012,2013.
Чернишов Ярослав – 2013.
Деха Ірина – 2015, 2016,2017,2019.
Конотоп Каміла- 2019.
Шишанова Анастасія – 2016.
Учасники чемпіонатів світу серед студентів:
- Красильников Геннадій – 2001,2002,2003.
Учасники кубків світу:
- Торохтій Олексій – 2007.
Учасники всесвітніх Універсіад.
- Пилипенко Василь – 2013.
- Деха Ірина- 2017.
- Конотоп Ігор- 2017.
Юніори до 20 років
Учасники чемпіонатів світу:
КрасильниковГеннадій – 1996,1997.
Масловська Ванда – 1998,2000.
Дрюмова Катерина – 2008,2009,2010.
Торохтій Олексій – 2005,2006.
Сквороднев Олексій – 2000.
Лихвальд Олександр – 1998.
Пасхалін Станіслав – 1996.
Соколова Катерина – 2007
Сенішина Світлана – 1998.
Бондар Володимир – 1998.
Баєва Дар’я – 2007,2008.
Семенюк Олександр – 2007.
Кругленко Сергій – 2010.
Пилипенко Василь – 2010,2011.
Чернишов Ярослав – 2012.
Кісіль Валентина – 2014.
Баєва Єлизавета – 2014.
Деха Ірина – 2015, 2016.
Конотоп Ігор – 2015.
Шишанова Анастасія – 2015.
Кукош Дмитро – 2015.
Конотоп Каміла – 2016.
Юніори до 20 років та молодь до 23 років
Учасники чемпіонатів Європи:
Красильников Геннадій – 1996,1997.
Кузякін Максим – 1994.
Масловська Ванда – 1999,2000.
Дрюмова Катерина – 2008,2009,2010.
Соколова Катерина – 2007
Сенішина Світлана – 1999,2000.
Бондар Володимир – 1999.
Баєва Дар’я – 2007.
Семенюк Олександр – 2007.
Кругленко Сергій – 2011.
Пилипенко Василь – 2011,2014.
Чернишов Ярослав – 2015.
Кісіль Валентина – 2013, 2014.
Деха Ірина – 2015, 2016, 2017,2018.
Конотоп Ігор – 2013,2015,2016.
Шишанова Анастасія – 2014,2015,2016.
Лукашук Роман – 2014.
Павлюк Олександр – 2014.
Резинова Катерина –2003.
Вовчаниця Юлія – 2006.
Шаймарданова Вікторія
Алексєєнко Галина – 2009.
Артемова Юлія – 2005.
Власенко Микола – 2016.
Конотоп Каміла – 2016,2017,2018.
Майстри:
- Кузякін Максим – перший МАЙСТЕР СПОРТУ відділення (1992р.)
- Шаймарданова Вікторія – перший МАЙСТЕР СПОРТУ відділення серед жінок.
- Шаймарданова Вікторія – перший МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ відділення(1994р.)
- Красильников Генадій – перший МАЙСТЕР СПОРТУ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ серед чоловіків.
- Торохтій Олексій – перший ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ відділення.
Рекордсмени світу та олімпійських ігор:
- Шаймарданова Вікторія- серед жінок.
- Деха Ірина (Всесвітня універсіада)- серед жінок.
Рекордсмени Європи:
- Масловська Ванда – серед жінок.
- Дем’яненко Тетяна – серед кадетів.
- Конотоп Каміла – серед кадетів.
На чемпіонатах світу та Європи завойовано медалей
ЗОЛОТО– 50
СРІБЛО–59
БРОНЗА– 83
Всього– 192
Учні та вихованці відділення виїжджали до 76 країн світу.
Кадети
Учасники чемпіонатів світу:
Синьов Анатолій – 2009.
Іванов Олександр – 2009.
Назаренко Юлія – 2009.
Деха Наталія – 2009.
Губа Наталія – 2009.
Конотоп Ігор – 2012.
Деха Ірина – 2012,2013.
Белевець Юлія – 2012.
Кісіль Валентина –2013.
Жужома Карина – 2013.
Шишанова Анастасія – 2015.
Конотоп Каміла – 2016.
Гангур Марія – 2016.
Власенко Анастасія – 2016.
Кадети
Учасники чемпіонатів Європи:
Масловська Ванда – 1993,1994.
Корзюк Руслан – 1992,1993,1994.
Салійчук Тетяна – 2005,2006.
Дем’яненко Тетяна – 2001,2002.
Соколова Катерина – 2002,2003.
Деха Наталія – 2009.
Бондар Володимир – 1993.
Острянко Віктор – 1993.
Кругленко Сергій – 2005,2007.
Гончарова Дар’я – 2002.
Торохтій Олексій – 2003.
Гаврилей Володимир – 1992.
Артемова Юлія – 2001
Федюк Юрій – 2001.
Сквороднєв Артем – 2001.
Шипков Олег – 2001.
Дрюмова Катерина – 2006,2007.
Деха Ірина – 2010,2011,2012.
Белевець Юлія – 2010,2011.
Конотоп Ігор – 2012.
Шишанова Анастасія – 2014,2015.
Рабчевський Олександр – 2014.
Гангур Марія – 2015.
Конотоп Каміла – 2015.
Макарова Анна – 2015.
Марущак Антон – 2015.
Балабанова Катерина – 2015.
Кісіль Валентина – 2015.
Захарченко Аліна – 2016.
Гангур Марія – 2016.
Власенко Анастасія – 2016.
Абібок Катерина – 2016.