Categories
ukru

Відділення біатлону було відкрите в 1987 році.

Першими тренерами були Рубежанський А. і Роговенко А.З 1988 р. по 1999 р. відділення біатлону очолював   МС СРСР, чемпіон України Чернядев П., тренерами працювали майстри спорту Спіжевой В., Ворчак М., Набіуллін Ш.Г. У теперішній час відділення очолює учитель вищої категорії Солодовник С.І., на відділенні працюють учителя біатлону Попов О.А., Спіцин В.Е., Сорока Я.М., Батулін О.О., Спіжевой В.М., Батуліна В.В.

З 1988 р. по 1999 р. відділення біатлону очолював МС СРСР, чемпіон України Чернядев П., тренерами працювали майстри спорту Спіжевой В., Ворчак М., Набіуллін Ш.Г.

За час роботи відділення було підготовлено:

Майстри спорту України: Грабарь І., Кип’яченкова Л., Коваленко О., Ситник Ю., Пономаренко О., Колєснік О., Болдесов В., Кінаш С.

До складу національної збірної команди України входили: 

Батулін О., Козловський А. Коваленко О., Пономаренко О., Кип’яченкова Л., Ситнік Ю., Бєгунова О., Кінаш С., Завада Є., Болдесов В., Малишев Є., Ткаченко Р., Чорнобай А., Тропєц А., Синовець Т.

Чемпіонами України з біатлону в різні роки ставали: учні відділення Волокідін М., Валов В., Дубровський О., Ільїн Е., Крупський Ю., Костенко В., Грабар І., Новицький О., Козловський А.
Честь України на міжнародних змаганнях у складі збірної України захищали Грабар І., Козловський Л., Валов В., Новицький А., Пономаренко О., Кип’яченкова Л., Ситнік Ю., Кінаш С., Завада Є., Малишев Є., Ткаченко Р.

2010 рік, Кубок України: Шаталова Олена – 2 місце.

2011 рік, V юнацькі зимові ігри України: Шаталова Олена – 3 місце у спринті.
2011 рік, Всеукраїнські змагання з біатлону: Шаталова Олена – 3 місце у спринті.
2011 рік, Міжнародна універсіада серед студентів: Цесельська Катерина – 11 місце.

2015 рік:

Всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат (м. Суми):

Спринт: Ситник Юрій – ІІ місце; Пономаренко Олександр – ІІІ місце; Коваленко Оксана – ІІ місце;   Кип’яченко Любов – ІІІ.
Індивідуальна гонка: Кип’яченко Любов – І місце; Коваленко Оксана – ІІІ місце.

Змішана естафета: Ситник Юрій – ІІ місце; Пономаренко Олександр – ІІ місце; Коваленко Оксана – ІІ місце; Кип’яченко Любов – ІІ місце;

Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат на призи президента федерації біатлону України (м. Чернігів):

IMG_20150828_134142

Дуельна стрільба: Пономаренко Олександр – І місце. Ситник Юрій – ІІІ місце.

Спринт (крос зі стрільбою): Кип’яченкова Любов – ІІ місце.

Індивідуальна гонка:Пономаренко Олександр – ІІ місце.

Без имени-1

 Спринт: Пономаренко Олександр – І місце.

Пурсуіт: Пономаренко Олександр – І місце.

Кип’ячекова Любов – ІІІ місце.

Індивідуальна гонка: Ситник Юрій – І місце

Пономаренко Олександр – ІІ місце.

 
 

В 2016/2017 навчальному році:

З 12 по 21 лютого 2016 року в Ліллехаммері (Норвегія) пройшли IІ зимові Юнацькі олімпійські ігри. У складі національної збірної команди України на цих іграх брали участь вихованці нашого училища Ситник Юрій і Кип’яченкова Любов, де посіли 6 місце в естафетній гонці.

На чемпіонаті України з біатлону 2016 року в спринті Кип’яченкова Любов посіла ІІІ місце. Згідно Положення про Єдину спортивну класифікацію України виконала вимоги «Майстра спорту України» і стала наймолодшим майстром спорту України з біатлону.

На чемпіонаті України з літнього біатлону в м. Сколе НСБ “Тисовець” серед юніорів Кип’яченкова Любов виборола золоті медалі в спринті, гонці переслідування, та срібну медаль – в масстарті.

В естафеті: Кип’яченкова Любов, Коваленко Оксана, Ситник Юрій, Пономаренко Олександр посіли І місце.

На Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону серед юнаків та дівчат вихованці училища посіли такі місця:

У спринті (крос зі стрільбою):

  1. Болдесов Вадим – І місце;
  2. Бабин Данила – І місце.
  У гонці переслідування:

  1. Болдесов Вадим – І місце;
  2. Бабин Денис – І місце;
  3. Кінаш Степан – ІІ місце;
  4. Горстка Аліна – ІІ місце.
  На чемпіонаті України серед юнаків та дівчат пам’яті заслуженого тренера України Б.М. Зоріна з літнього біатлону вихованці училища посіли такі місця:

У спринті (лижоролери):

  1. Кінаш Степан – І місце;
  2. Колєснік Олена – І місце;
  3. Ткаченко Руслана – І місце;
   В естафеті:

  1. Бєгунова Ольга – І місце;
  2. Кінаш Степан – ІІІ місце;
  3. Ткаченко Руслана – ІІІ місце;
  4. Болдесов Вадим – ІІІ місце;
  5. Перепелиця Діана – ІІІ місце;
  6. Ситник Юрій – І місце;
   У супер спринті:

  1. Ситник Юрій – ІІІ місце;
  2. Болдесов Вадим – ІІІ місце;
   У спринті (крос зі стрільбою):

  1. Кінаш Степан – ІІ місце;
  2. Ситник Юрій – ІІ місце.

 

2017 рік:

На Кубку світу серед юніорів з біатлону в Швеції, Кип’яченкова Любов посіла 10 місце.

На чемпіонаті світу серед юнаків та дівчат з біатлону у м. Інсбрук, Австрія в естафетній гонці 5 місце посіла студентка ІІ курсу Кип’яченкова Любов.

На чемпіонаті світу серед юнаків та дівчат з біатлону в Словакії, Кип’яченкова Любов та Коваленко Оксана посіли V місце в естафетній гонці. На чемпіонаті України серед юнаків та дівчат з біатлону, учень 9-В класу Кінаш Степан виборов золоту медаль у спринті, Кип’яченкова Любов перемогла в гонці переслідування.

На чемпіонаті України серед юнаків і дівчат пам’яті ЗТУ Б.М. Зоріна, Коваленко Оксана посіла І місце в естафетній гонці та в одиночній змішаній естафеті, Кип’яченкова Любов посіла І місце в масстарті, естафеті та в одиночній змішаній естафеті, Бегунова Ольга – І місце в естафеті, Ситник Юрій – І місце в одиночній змішаній естафеті.

2018 рік

З 24 по 29 грудня 2017 року на чемпіонаті України 2018 року серед юнаків:

Кінаш Степан – чемпіон в індивідуальній гонці.

В одиночній змішаній естафеті, Кінаш Степан та Ткаченко Руслан вибороли золоті медалі.

На чемпіонаті України серед юнаків, який відбувся з 31 січня по 04 лютого 2018 року, Кінаш Степан став чемпіоном в спритнті та гонці переслідування.

Завада Євген, Кінаш Степан та Малишев Євген в естафеті стали срібними призерами.

На чемпіонаті України з біатлону, який відбувся з 05 по 10 лютого 2018 року, Коваленко Оксана в спринті стала чемпіонкою.

Коваленко Оксана, Колєснік Олена та Кип’яченкова Любов вибороли золоті медалі в естафеті.

В змішаній естафеті, Коваленко Оксана, Колєснік Олена, Ситнік Юрій, Кінаш Степан посіли ІІІ місце.

На чемпіонаті України серед юніорів з 06 по 11 березня 2018 року, Коваленко Оксана, Кип’яченко Любов, Ситнік Юрій, Кінаш Степан, в змішаній естафеті, бронзові призери.

2019 рік

З 18 по 23 грудня 2018 року відбувся чемпіонат України серед юнаків 2019 років.

Кінаш Степан – І місце в спринті.

З 24 по 19 грудня 2018 року відбувся чемпіонат України 2019 року з біатлону, Кип’яченкова Любов, в масстарті, стала чемпіонкою.

На чемпіонаті України серед юнаків, який відбувся з 08 по 12 березня 2019 року, Кінаш Степан та Ткаченко Руслана, в змішаній одиночній естафеті посіли ІІ місце.

Малишев Євген, Завада Євген, Кінаш Степан – І місце в естафеті.

Болдесов Вадим, Заяць Дмитро, Волков Владислав – ІІ місце в естафеті.

Кінаш Степан, в мас. старті, виборов золоту медаль.

На чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся з 13 по 18 березня 2019 року, Кінаш Степан та Кип’яченкова Любов стали бронзовими призерами в гонці переслідування.

Коварелнко Оксана, Ткаченко Руслана та Кип’ячекова Любов, в естафеті, срібні призери.

З 19 по 24 березня 2019 року на чемпіонаті України з біатлону, Коваленко Оксана, Ткаченко Руслана та Кип’яченкова Любов стали срібними призерами.

На етапі кубку світу в грудня 2018 року в Австрії, Кип’яченкова Любов посіла 6 місце.

В лютому 2019 року на Європейському молодіжному олімпійському фестивалі, Кінаш Степан в індивідуальній гонці став бронзовим призером.

З 19 по 21 серпня 2019 року відбулися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, присвячені спортивному журналісту О. Мащенко.

В дуельній стрільбі: Болдесов Вадим – 1 місце, Малишев Євген – 3 місце.

В спринті:серед юнаків: Малишев Є. – 1 місце, Болдесов В. – 2 місце.

серед юнаків молдших: Чорнобай А. – 2 місце, Лисянський А. – 2 місце.

серед дівчат: Тропець А. – 2 місце. В мас-старті:

Серед юнаків: Малишев Є. – 1 місце, Болдесов В. – 2 місце

Серед юнаків молдших: Чорнобай А. – 1 місце

Серед дівчат: Тропець А. – 2 місце.

На чемпіонаті України серед юніорів і юніорок з біатлону в м. Чернігові, який відбувся з 03  по серпня 2019 року:

В спринті: Пономаренко О. – 1 місце, Кип’яченкова Л. – 1 місце.

В гонці переслідування: Пономаренко О. – 2 місце, Кип’яченкова Л. – 3 місце.

В мас-старті: Кип’яченкова Л. – 1 місце.

В змішаній естафеті: Пономаренко О. , Ситник Ю., Кип’яченкова Л., Коваленко О. – 2 місце.

На Всеукраїнських змаганнях з біатлону в м. Тростянець, який відбувся з 16 по 18 сернпня 2019 року:

В спринті: Чорнобай А. – 1 місце, Лисянський А. – 2 місце., Заяць Д. – 3 місце серед старших дівчат, Горстка А. – 2 місце серед середніх дівча.

В мас-старті: Малишев Є. – 3 місце серед старших юнаків, Чорнобай А. – 2 місце серед молодших юнаків, Горстка А. – 2 місце серед середніх дівчат, Тропец А. – 3 місце серед молодших дівчат.

На чемпіонаті світу з літнього біатлону, який відбувся 24 серпня 2019 року в Білорусії, Ситник Юрій в спринті посів ІІІ місце.

З 26 по 31 серпня 2019 року відбувся чемпіонат України, присвячений пам’яті Ломаєва В.В.:

В індивідуальній гонці: Болдесова В. – 3 місце серед старших юнаків.

В супер спринті: Болдесов В. – 1 місце серед старших юнаків.

Змішана естафета: Тропець А., Портянко А., Лисянський А., Чорнобай А. – 2 місце серед середніх юнаків.

Спринт: Чорнобай А. – 3 місце серед молодших юнаків, Тропець А. – 2 місце серед молодших дівчат, Кінаш С. – 1 місце та Завада Є. – 3 місце серед старших юнаків.

На чемпіонаті України з літнього біатлону, який відбувся з 20 по 25 вересня 2019 року, в мас-старті Коваленко О. посіла 3 місце.

На ІІІ Зимових юнацьких Олімпійських Іграх, які відбулися з 9 по 22 січня 2020 року в м. Лозанна, Кінш С. посів 6 місце в одиночній змішаній естафеті, 8 місце в змішаній естафеті, в спринті та індивідуальній гонці. На цих змаганнях Степан був прапороносцем від України.

На зимовій Гімназіаді з біатлону, яка відбулася в м. Сколе з 08 по 12 лютого 2020 року: 


В змішаній естафеті: Тропець А., Білошапко І., Малишев Є., Завада Є. посіли 3 місце.

В мас-старті: Кінаш С. серед середніх юнаків посів 1 місце, Чорнобай А. – 1 місце серед молдших юнаків.

З 11 по 14 лютого 2020 року відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат:

В спринті: Завада Є. – 3 місце серед середніх юнаків, Чорнобай А. – 2 місце серед молдших юнаків, Ткаченко Р. – 3 місце серед середніх дівчат.

В змішаній естафеті: Ткачеко Р., Білошапко І., Малишев Є., Завада Є. – 1 місце.

З 15 по 17 лютого 2020 року в м. Тростянець відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат в індивідуальній гонці серед середніх юнаків Болдесов В. посів 1 місіце, Завада Є. – 3 місце. Чорнобай А. – 1 місце серед молдших юнаків.

На чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, які проводилися в м. Яворів Львівської обл. з 13 по 18 березня 2020 року в гонці переслідування, Кінаш С. посів 3 місце, Кіп’ячекова Л. – 3 місце.

В естафеті: Коваленко О., Ткаченко Р., Кіп’ячекова Л.  – 2 місце.

З 23 по 28 серпня 2020 року в м. Чернігові відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат з біатлону.

В спринті Кінаш С. посів 1 місце, а індивідуальній гонці – 2 місце.

Без имени-2 

2021 рік

З 28 січня по 03 лютого 2021 року в м. Сколе (Львівської області) відбувся чемпіонат України серед юніорів та юніорок.

В змішаній естафетній гонці, Тропець Анастасія, Завада Євгеній посіл 2 місце.

В гонці-переслідування Кінаш Степан посів 1 місце.

З 15 по 18 лютого в м. Суми відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат.

В змішаній естафеті:

Болдесов Вадим, Завада Євгеній, Портянко Катерина, Тропєц Анастасія – 1 місце.

Клушина Єлизавета – 3 місце.

В індивідуальній гонці:

Болдесов Вадим – 2 місце.

 З 19 по 22 лютого в м. Тростянець відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат.

В класичній естафеті серед юнаків:

Болдесов Вадим, Завада Євгеній, Чорнобай Антон – 1 місце.

В класичній естафеті серед дівчат:

Тропєц Анастасія, Портянко Катерина, Клушина Єлизавета – 2 місце.

З 09 по 16 березня 2021 року в м. Сколе (Львівської області) відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат.

В спринтерській гонці:

Чорнобой Антон  серед юнаків, посів 3 місце.

З 27 по 28 липня 2021 року в м.Суми відбулися Всеукраїнскі змагання з літнього біатлону, присвячені пам’яті МСУМК Р.Звонкова.

В спринтерскій гонці:

Завада Євгеній  – 1 місце (юнаки старшої вікової групи);

Чорнобай Антон – 2 місце (юнаки середньої вікової групи).

3 10 по 14 серпня 2021 року в м. Чернігові відбувся чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок присвячений 30-й річниці незалежності України.

Супер-спринт: Кінаш Степан – 1 місце; Кип’яченкова Любов – 1 місце.

Пурсуіт (гонка переслідувань) : Кип’яченкова Любов – 1 місце; Кінаш Степан – 2 місце;

Змішана єстафета: Кип’яченкова Любов, Тропєц Анастасія, Чорнобай Антон,  Болдесов Вадим посіли 3 місце.

З 24 по 29 серпня 2021 року в м. Чернігові відбувся літній чемпіонат Україні серед юнаків та дівчат пам’яті ЗТУ Б.М.Зоріна.

Спринт: Завада Євгеній -1 місце (старші юнаки); Чорнобай Антон – 3 місце (середні юнаки);

Пурсуіт ( гонка переслідувань): Завада Євгеній – 1 місце (старші юнаки).

Спринт: Симкін Данііл – 3 місце (молодші юнаки).

Індивідуальна гонка:  Симкін Данііл – 1 місце (молодші юнаки); Чорнобай Антон – 1 місце (середні юнаки).

Супер-спринт (крос): Лисянський Андрій -1 місце (середні юнаки).

З 16 по 20 грудня 2021 року в с.Яворів, Львівської області, відбувся чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат.

Пурсуіт (гонка переслідувань): Козак Марк – 1 місце  (старші юнаки); Тропєць Анастасія – 2 місце.

Естафетна гонка: Козак Марк, Чорнобай Антон, Безсонов Давід посіли  2 місце.

 

2022 рік

З 27.01 по 01.02.2022 року в м. Сколе (Тисовець), Львівської області, відбувся чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок.

Естафета класична: Чорнобай Антон, Завада Євгеній, Безсонов Давід, Марк Козак посіли 2 місце.

З 11 по 17 лютого 2022 року в м. Сколе, Львівської області, відбувся Чемпіонат України з біатлону  серед юнаків та дівчат.

Спринт: Давидов Артур – 2 місце (середні юнаки); Чорнобай Антон -3 місце (старші юнаки).

Індивідуальна гонка: Чорнобай Антон -3 місце;

Змішана естафета: Клушина Єлизавета, Пономаренко Катерина, Давидов Артур, Безсонов Давід посіли 2 місце.

   

На чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, який відбувся з 15 по 20.12.2022 р., Львівська область, с. Яворів.

Гаркуша Ярослав посів 3 місце в індивідуальній гонці.

Українські біатлоністи Степан Кінаш та Юлія Городна стали бронзовими призерами на Універсіаді-2023, що проходить в американському Лейк-Плесіді.

У змішаній одиночній естафеті Степан Кінаш посів 3 місце.

11 лютого 2023 р. збірна України з біатлону здобула другу медаль за день на етапі Юніорського кубка IBU в Хаанья (Естонія). Слідом за бронзою у жінок чоловіки здобули срібло в естафеті.

Команда у складі Степана Кінаша (вихованець нашого коледжу), Богдана Борковського, Сергія Супруна та Віталія Мандзина один раз зайшла на штрафне коло, використала 11 додаткових патронів та програла 16 секунд переможцям, команді Німеччини.

  Юніорський чемпіонат Європи з біатлону у латвійській Мадоні 16.02.2023 р.

В змішаній естафетній гонці, Кінаш Степан посів 1 місце.

На чемпіонаті світу, Обергоф – 2022/2023, який відбувся у лютому 2023 р.

 Любов Кип’яченкова в Естафеті 4х6 км, Жінки посіла 14 місце у складі Національної збірної команди України.

На юніорському чемпіонаті світу Щучинськ – 2022/2023, який відбувся у березні 2023 р. в м. Щучинськ, Казахстан.
 Степан Кінаш в індивідуальній гонці на 15 км посів 17 місце, в змішаній естафеті (юніори) – 9 місце.

На чемпіонаті України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат 2023 р.

Солодовник Нікіта став бронзовий призер в індивідуальній гонці. 

Замурей Кіріл став бронзовим призером в спринтерській гонці і чемпіон в індивідуальній гонці.

В словацькому Брезно-Осрблі на літньому чемпіонату світу 2023 р. з біатлону серед юніорів.

Степан Кінаш посів 2 місце у гонці спринт, 4 місце у гонці Переслідування.