ruuk

В 2015 році в Харківському обласному вищому училщі фізичної культури і спору відкрилося відділення боксу.

 

IMG_8863_2_293x195

На відділенні працюють вчителі зі спорту: ЗМС Данільченко Сергій Петорович, Яровий Віталій Олексійович.

В 2015 році Шакшуй Вероніка стала срібною призеркою у  ваговій категорії 51 кілограм на чемпіонаті України з боксу серед молоді (1998-1999 р.н.).

Учень 10-Б класу Коваленко Павло став чемпіоном України 2017 року з боксу серед юніорів та брав участь, у складі молодіжної збірної команди України, у чемпіонаті Європи у м. Албена, Албанія.

10 – 12 вересня 2019 року в Софії (Болгарія) відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату Європи з боксу серед молоді.

У ваговій категорії 75 кг, студент І курсу Толмачов Богдан посів ІІ місце.

На чемпіонаті України з боксу 2019 року серед юніорів чемпіоном став учень 9 класу, у ваговій категорії 50 кг, Левченко Олександр. Літвін Іван, учень 9 класу, у ваговій категорії 54 кг, посів ІІІ місце.

За результатами засідання конкурсної комісії відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області по визначенню кращого спортсмена області за підсумками виступів на міжнародних та Всеукраїнських змагань, кращим спортсменом області за підсумками вересня 2019 року  “Спортивна зірка Слобожанщини” визнано студента І курсу коледжу Богдана Толмачова.

Кращим тренером визнано – Заслуженого майстра спорту України з боксу, бронзового призера Ігор Олімпіади в Сіднеї, вчителя боксу Сергія Данильченка.