На відділені працюють вчителі зі спорту Авдєєв Олександр Борисович, Дрозд Іван Андрійович.

В 2015-2016 навчальному році спортсмени відділення «Велоспорт» досягли наступних результатів:

• Мехальчук Денис – переможець чемпіонату України в командному заліку по МТБ;
  • Фесенко Андрій – зайняв 14 місце чемпіонату України по кроссу;
  • Домановская Марина – зайняла 5 чемпіонату України по МТБ.

В 2016/2017 навчальному році учні відділення зайняли такі результати.

• Рего Том – чемпіон України, неодноразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату України. Учасник чемпіонату Європи в Італії.
  • Перепелиця Олег – чемпіон України, неодноразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату України. Учасник чемпіонату Європи в Італії з велоспорту МТБ.
  • Красильніков Наталія – чемпіон України, неодноразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату України. Учасник чемпіонату Європи в Італії з велоспорту МТБ.
  • Сердюк Олександр – чемпіон України в командному заліку серед чоловіків.
  • Фесенко Андрій – бронзовий призер чемпіонату України в командному заліку з велоспорту МТБ.
  • Гончарова Анастасія – срібний та бронзовий призер чемпіонату України з велоспорту МТБ та чемпіонату України в командному заліку.
  • Коробов Єгор – чемпіон України та неодноразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату України з велоспорту на треці.
  • Брагіна Лизавета – бронзовий призер чемпіонату України та чемпіонка України в командному заліку з велоспорту МТБ.
  • Курило Олександр – бронзовий призер чемпіонату України в командному заліку з велоспорту МТБ.
  • Рибін Ілля – чемпіон України з велоспорту ВМХ та чемпіонату України, чемпіон України та неодноразовий срібний та бронзовий призер чемпіонату України з велоспорту МТБ.
  • Кабашний Валентин – чемпіон України з велоспорту МТБ, чемпіон України з велоспорту на треці та бронзовий призер з велоспорту шосе.
  • Кришевський Роман – неодноразовий срібний призер чемпіонату України з велоспорту ВМХ.

p60905-100127

В 2017/2018 навчальному році учні відділення велоспорту посіли такі місця та виконали наступні нормативи:

• Сердюк Олександр – чемпіон України в естафетній командній гонці чоловіки-жінки, виконав норматив майстра спорту України.
  • Рибін Ілля – неодноразовий чемпіон України з велоспорту МТБ та ВМХ учасник чемпіонату Європи з велоспорту ВМХ, виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
  • Волков Єгор – неодноразовий призер чемпіонатів та кубків України з велоспорту МТБ.
  • Курило Олександр – чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України, виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
  • Красильнікова Наталія – чемпіонка України з велоспорту МТБ, МС України учасниця чемпіонату Європи з велоспорту МТБ.
  • Кришевський Роман – призер чемпіонатів та кубків України з велоспорту МТБ та ВМХ.

• Гончарова Анастасія – призерка чемпіонату України з велоспорту МТБ та ВМХ, виконала норматив майстра спорту України.
  • Коробов Єгор – неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України з велоспорту на треку, чемпіон та призер міжнародних рейтингових змагань, виконав норматив майстра спорту України.
  • Рибін Ілля – неодноразовий чемпіон України з велоспорту МТБ та ВМХ, учасник чемпіонату Європи з велоспорту МТБ, виконав норматив майстра спорту України.
  • Курило Олександр – чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України, виконав норматив майстра спорту України.
  • Волков Єгор – неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України з велоспорту МТБ, виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
  • Константинов Артур – неодноразовий чемпіон та призер чемпіонатів та кубків України з велоспорту МТБ, виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
  • Кришевський Роман – неодноразовий призер чемпіонатів та кубків України з велоспорту МТБ та ВМХ, виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
  • Гейда Каріна – призерка чемпіонату та кубку України з велоспорту МТБ, виконала норматив кандидата у майстри спорту України.
  • Васильєва Аліса – чемпіонка України з велоспорту МТБ.
  • Крючков Андрій – призер етапів чемпіонатів та Кубку України.

2019/2020 навчальний рік

На чемпіонті України в м. Ровно, який відбувся у версні 2019 року, Кришевський Р., Волков Є., Константінов А., Гейда К. посіли І місце в естафетній командній гонці.

Чемпіоном України у гонці крос-кантрі елюмінатор Рибін Ілля став чемпіоном, Кришевський Роман – 2 місце, Константинов Артур – 3 місце, Васильєва Аліса серед молодших дівчат посіла 1 місце.

Гонки 4 Х, чемпіонат України Рибін І. – 1 місце, Кришевський Р. – 2 місце, Гейда К. – 2 місце, Васильєва А. – 2 місце.

В серпні 2020 року в м. Чернівці, відбувся чемпіонат України в гонці крос-кантрі ілюмінатор. Кришевський Роман посів 3 місце. В багатоденній гонці в командному заліку, Рибін І. і Константинов А. посіли 1 місце серед юніорів, Кришевський Р., Крючков А., Гужва Д. – 1 місце серед юнаків. Гейда К. та Васильєва А. посіли 1 місце серед дівчат.

2021 рік

З 05 по 08 травня завершився чемпіонат України в естафетній командній гонці, гонці кросс-кантрі та гонці елемінатор. В естафетних командних перегонах Андрій Крючков став срібним призером, Черкашина Тетяна – бронзовим, а юніорський склад – Ілля Рибін, Артур Костянтинов, Роман Крішевський, Каріна Гейда, які представляють команду Харківської області, в завзятій боротьбі посіли четверте місце. В олімпійському кросс-кантрі рівних не було Костянтинову Артуру, який став переможцем, а Рибін Ілля завоював бронзу серед юніорів. Гейда Каріна у цьому ж виді здобула срібну медаль, а дебютувавши з молодшої групи до старшої Черкашини Тетяни, з упевненою перевагою, здобула бронзову медаль. У гонці елемінатор Рибін Ілля став переможцем, Костянтинов Артур завоював бронзу. Серед дівчат, Васильєва Аліса здобула срібну нагороду. Гейда Каріна серед юніорок виборола срібну медаль, хоча її коник це олімпійський кросс-кантрі.

У Новоселиці, Чернівецькій області, проходив з 14 по 18 травня чемпіонат України у багатоденних перегонах з велоспорту ВМХ. Рівних не було у юніорських заїздах Рибіну Іллі, який став переможцем за сумою 4 етапів, срібло дісталося Кришевському Роману. Серед дівчат весь п’єдестал зайняли спортсменки КЗ “ХПКСП” ХОР. Чемпіонкою стала Васильєва Аліса, срібло у Черкашиної Тетяни та бронза, відповідно, у Дворецької Юлі. Також серед юніорок Гейда Каріна заробила бронзову медаль.

У м.Кропивницький з 17 по 20 червня проходив чемпіонат України з велоспорту МТВ.

Спортсмени КЗ “ХФКСП” ХОР успішно виступили в різних видах триденної програми. У командному чемпіонаті індивідуальних перегонів на час, перемогу здобули, серед юніорів, Рибін Ілля, Костянтинов Артур, Крішевський Роман, Макаров Владислав. Срібну медаль серед юніорок здобули Гейда Каріна, Черкашина Тетяна, Дворецька Юля. У гонці кросс-кантрі перемогу здобув Костянтинов Артур, серед юніорок Гейда Каріна посіла друге місце, а Черкашина Тетяна здобула срібло серед дівчаток. Тетяна залишилася за крок від п’єдесталу і посіла четверте місце.

У Чернівцях з 4 по 8 серпня відбувся чемпіонат України з велоспорту МТВ. Спортсмени КЗ «ХФКСП» ХОР завоювали 2- золоті, 5-срібні та 2-бронзові медалі. У гонці кросс-кантрі з точки в точку, срібні медалі заробили в скарбничку збірної Харківської області Костянтинов Артур серед юніорів, Гейда Каріна серед юніорок, Черкашина Тетяна серед дівчаток.  У командному чемпіонаті гонки в гору на дистанції 4 км Каріна Гейда і Тетяна Черкашина здобули перемогу, а Аліса Васильєва здобула срібну та бронзову медалі,  Тетяна Черкашина – срібло.

У м. Чернівці з 11 по 15 серпня пройшов черговий чемпіонат України у багатоденній гонці з велоспорту МТВ. У загальному заліку серед юніорів чемпіоном став Рибін Ілля, а Костянтинов Артур завоював срібло, в командному заліку хлопці спільними зусиллями посіли перше місце. Серед юніорок Гейда Каріна заробила срібло в особистому та командному заліку у складі з Васильєвою Алісою. Черкашина Тетяна також здобула срібло серед дівчаток в особистому та командному заліку.

З 8 по 12 вересня у Харкові пройшов чемпіонат України з велоспорту МТВ. У гонці кросс-кантрі елімінатор перемогу здобув Рибін Ілля, Каріна Гейда та Черкашина Тетяна здобули бронзові медалі. У гонці кросс-кантрі рівних не було Рибіну Іллі та Костянтинову Артуру, які здобули золоту та срібну медаль відповідно. Карина Гейда була другою, Черкашина Тетяна також посіла друге місце. У гонці шорт-трек Рибін Ілля здобув чергову перемогу, також довгоочікувана золота медаль дісталася Карині Гейде, а срібло у Черкашиної Тетяни. За крок від п’єдесталу залишилася Дворецька Юля, яка посіла четверте місце.

У Рівно з 22 по 26 вересня відбувся чемпіонат України з велоспорту MTB. У гонці крос-кантрі на короткому колі вибороли бронзові нагороди Черкашина Тетяна серед дівчаток, Гейда Каріна серед юніорок та Костянтинов Артур серед юніорів. У багатоденних парних перегонах команда коледжу, до складу якої увійшли Рибін Ілля та Костянтинов Артур, посіла 2 місце, Гейда Каріна разом із Черкашиною Тетяною здобули перемогу, а Васильєва Аліса та Дворецька Юля здобули срібло серед юніорок.

Спортсмени КЗ “ХФКСП” ХОР успішно виступили у фінальних етапах чемпіонатів України, які відбулися з 29 вересня по 03 жовтня у м.Чернівці. Шорт-трек за сумою 5-ти етапів срібними призерами стали Рибін Ілля, Черкашина Тетяна, Гейда Каріна. У гонці кросс-кантрі за сумою 5-ти етапів переможцем став Костянтинов Артур, срібло у Рибіна Іллі, Гейди Каріни та Черкашиної Тетяни. Кросс-кантрі елімінатор Рибін Ілля та Гейда Каріна вибороли золоту медаль, Костянтинов Артур – срібну, а Черкашина Тетяна – бронзову медаль.