Categories
ukru

В 2015 році в Харківському обласному вищому училищі фізичної культури і спорту відкрилося відділення веслування на байдарках і каное.

 

2_293x220

На відділенні працють вчителі зі спорту: Ткаченко Андрій Леонідович, Гармаш Ігор Вікторович, Спічаков Вадим Михайлович.

В 2015 році Бобришева Валерія і Ромащенко Марія стали чемпіонками України серед дівчат. Салфетніков Єгор став неодноразовим призером чемпіонатів України серед юнаків з веслувального слалому.

На XIV літньому Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі 2017 року, який проходив в угорському Дьорі, у складі юнацької збірної команди України з веслування на байдарках і каное, вихованка ХОВУФКС Путніна Ю. стала срібною призеркою на дистанції 200 м у каное двійці.

На чемпіонаті Світу з веслування на човнах «Дракон» серед юніорів та молоді до 24 років 2017 року в м. Дівон-ле-бен, Франція, вихованці училища в різних категоріях вибороли 18 золотих, 5 срібних, 3 бронзові медалі.

На чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное 2018 року в Хорватії, Гончарова Марія посіла ІІІ місце.

На чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів 2018 року в Португалії, Гончарова Марія стала бронзовою призеркою.

На чемпіонаті Європи з веслування на човнах “Дракон” 2018 року в Німеччині, вихованці училища вибороли 6 золотих та одну срібну медалі.

На чемпіонаті світу з веслування на човнах “Дракон” 2019 року, вихованці училища вибороли дві бронзових та одну срібну медалі.