Categories
ukru

Чемпіонкою світу в ваговій категорії до 55 кг стала випускниця Комунального закладу «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради Каміла Конотоп підняла в сумі двоборства 212 кг. Результат бельгійки Ніни Стеркс, яка посіла друге місце, вона перевершила на 14 кг. Третє місце посіла Андреа Котрута з Румунії (188 кг).

Крім того результати Каміли в окремих видах 96 кг в ривку та 116 кг в поштовху також стали найкращими, і потягнули на «малі» золоті медалі. Каміла встановила рекорд  світу в сумі двоборства.

Студент 2 курсу Комунального закладу «Харківський фаховий коледж спортивного профілю» Харківської обласної ради Максим Москвін у ваговій категорії 81 кг  – срібний призер чемпіонату світу серед юніорів в поштовху, а в сумі двоборства з результатом 315 кг посів 6 місце.
Студентка 1 курсу КЗ «ХФКСП» ХОР Самуляк Світлана у ваговій категорії 59 кг посіла 8 місце у сумі двоборства з результатом 185 кг (5 місце у ривку (84 кг) та 9 місце у поштовху (101 кг).)

Студентка 2 курсу коледжу Захарченко Аліна у ваговій категорії 59 кг посіла 4 місце у сумі двоборства з результатом 191 кг (4 місце у ривку (85 кг) та 5 місце у поштовху (106 кг)).

Випускник коледжу Ніколаєнко Олег у ваговій категорії  89 кг посів 3 місце у сумі двоборства з результатом 339 кг (1 місце у ривку (158 кг) та 6 місце у ривку (181 кг)).