У відділенні Національного олімпійського комітету України в Харківській області відбулось засідання конкурсної комісії по визначенню кращого спортсмена області за підсумками виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях протягом вересня поточного року.
У роботі засідання спільної комісії відділення НОК України, управління у справах молоді та спорту ОДА взяли участь представники фізкультурно-спортивних товариств та відомств як міста Харкова, так і області, спортивні журналісти та спортсмени області, учасники Ігор Олімпіади.
За результатами засідання кращим спортсменом області за підсумками вересня “Спортивна зірка Слобожанщини” одноголосно визнано студента І курсу ХОВУФКС Богдана Толмачова. Спортсмен виборов срібну медаль чемпіонату Європи з боксу серед молоді у ваговій категорії 75 кг .
Кращим тренером визнано особистого тренера Богдана – Заслуженого майстра спорту України з боксу, бронзового призера Ігор Олімпіади в Сіднеї, вчителя боксу ХОВУФКС Сергія Данильченка.