Categories
ukru

     У незвичайних умовах  дистанційного навчання добігає кінця 2019/2020  навчальний рік. І учням, і вчителям, і батькам нелегко було сприйняти нові умови роботи і спілкування. Ми подолали цей виклик разом. Учні 8, 9, 10 класів переводяться до наступних класів.  У випускників 11-х класів попереду ще державна підсумкова атестація та зовнішнє незалежне оцінювання.

Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні молодших наших учнів: взято чергову сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне –  доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Сердечно дякую вчителям, вихователям та тренерам за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі.

                                                                     Директор коледжу  А.М.Попов