Categories
ukru

Збірну команду України представляють 14 спортсменів: 9 жінок та 5 чоловіків (з них 6 вихованців коледжу).

Самуляк Світлана здобула 3 срібні винагороди у ваговій 55 кг (ривок, поштовх та сума двоборства).

Павло Заліпський на чемпіонаті Європи з важкої атлетики у ваговій категорії до 61 кг завершив свій виступ та посів 7 місце у сумі двоборства. У ривку Павло посів 7 місце, а у поштовху 9 місце.

Каміла Конотоп – чемпіонка Європи у ваговій категорії 59 кг (золота медаль в ривку, поштовху та за сумою двоборства), встановила 5 рекордів Європи серед дорослих.

Марія Гангур стає срібною призеркою  Чемпіонату Європи з важкої атлетики у сумі двоборстава.
У ваговій категорії до 64 кг Марія Гангур у видовищній та запеклій боротьбі здобула бронзу  в ривку та посіла 5 місце у поштовху.
Ірина Деха вихованка нашого закладу освіти, вчитель важкої атлетики  стає чемпіонкою у ваговій категорії  81 кг (здобуває золото у ривку, поштовху та сумі двоборства).
Валентина Кісіль у ваговій категорії + 87 кг у важкій та видовищній боротьбі здобула бронзову  медаль чемпіонату Європи з важкої атлетики у сумі двоборстава. У ривку Валентина виборола срібло та посіла 4 місце у поштовху.