Categories
ukru

Спортсмени КЗ ,, ХФКСП “ХОР завоювали 2 золоті, 5 срібних і 2 бронзові медалі в гонці крос-кантрі з точки в точку. Срібні медалі заробили в скарбничку збірні Харківської області Константинов Артур серед юніорів, Гейда Карина серед юніорок, а Черкашина Тетяна серед дівчаток. у командному чемпіонаті України гонки в гору на дистанції 4 км Карина Гейда і Тетяна Черкашина здобули перемогу, а Аліса Васильєва завоювала срібну медаль. у гонці елемінатор серед юніорів перемогу здобув Рибін Ілля, Артур Константинов зайняв 3 місце, Карина Гейда завоювала бронзу і Тетяна Черкашина срібло . Вся підготовка до майбутнього чемпіонату України проходила в спортивному таборі ,, Чайка “Харківської області. Тепер невелику перерву і вже з 11 серпня старт в чемпіонаті України в багатоденній гонку. Всі спортсмени молодці і в черговий раз довели про свою готовність відстоювати збірні Харківської області.

Вітаємо з успішним виступом. Так тримати!!!