Categories
ukru

Каміла, виступаючи у ваговій категорії до 55 кг, змогла підняти в сумі двоєборства 196 кг, і зайняла в підсумку друге місце. При цьому в ривку її результат 90 кг потягнув на «малу» срібну медаль. У поштовху, піднявши 106 кг, харків’янка була п’ятою (особистий тренер Нікулін В.М.).

Крім Каміли Конотоп 30 січня ще одна харківська важкоатлетка, вчитель нашого коледжу Ірина Деха підняла над головою 236 кг і виграла “золото” Кубка світу: українка Деха в еліті важкоатлетів.

Це перша перемога Ірини на турнірі такого рівня, але вона була чемпіонкою Європи.

Українська важкоатлетка Ірина Деха виграла “золото” Кубок світу в Римі в ваговій категорії до 76 кг. Результат Ірини в ривку склав 106 кг, і 130 кг – у поштовху. Для 23-річної Дехі – це перше досягнення такого рівня (особистий тренер Шилов Є.І.).

Але до нагород Ірині не звикати – в 2016-му вона ставала чемпіонкою Європи в Норвегії. А на світовій першості у вересні 2019 року Деха упустила бронзову медаль через різницю у вазі – при однакових результатах українка виявилася важче суперниці всього на 150 грам.

Дані змагання є одним з етапів рейтингового відбору до Олімпіади-2020.