Categories
ukru

Вихованець коледжу Павло Заліпський відкрив лік українським нагородам на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики, що проходить зараз у м. Софія (Республіка Болгарія).

В запеклій боротьбі, Павло здобув срібну нагороду в ривку з результатом 126 кг, у ваговій категорії до 61 кг. В поштовху атлет посів шосте місце з результатом 145 кг, та всього лише 1 кг став перешкодою до пʼєдесталу в сумі двоборства (271кг).

Ще одна вихованка коледжу Каміла Конотоп оформила Золотий хет-трик у ваговій категорії до 59 кг.

22-річна харків’янка стала найкращою у ривку, золоту медаль у поштовху та у сумі двоборства з результатом 105+125=230 кг, не залишивши жодних шансів найближчим суперницям: срібній призерці Дорі Чакунте з Франції (215 кг) та володарці бронзи Саарі Ретулайнен з Фінляндії (214 кг).

Відзначимо, що це вже третя абсолютна перемога підопічної Валерія Нікуліна на чемпіонатах Європи після аналогічних золотих успіхів 2021 і 2023 років.

Вихованка коледжу Світлана Самуляк успішно виступила у ваговій категорії до 64 кг. У ривку виграла золоту винагороду, підкоривши вагу 101 кг. В поштовху, піднявши вагу 118 кг Світлана посіла третє місце.  За сумою двоборства посіла друге місце (219 кг).

Вихованка коледжу Кісіль Валентина у ваговій категорії + 87 кг посіла 4 місце за сумою двоборства (3 місце у ривку, 5 місце у поштовху)

Вихованець коледжу Янцевич Євгеній у ваговій категорії 102 кг  посів 10 місце за сумою двоборства  (9 місце у ривку, 12 місце у поштовху).