Categories
ukru

На лінійці були присутні почесні гості:

Надія Бєляєва – онука Тітаря Василя Андрійовича,

Санжарова Ніна Миколаївна

Олена Пояркова  – жінка дворазового олімпійського чемпіона. Одного з найвидатніших спортсменів в історії світового волейболу, заслуженого майстра спорту, Пояркова Юрія Михайловича.

Мінак Олександр Федорович – гравець команди «Буревісник» м.  Харків

Зайцев Юрій Іванович – Проректор з науково-педагогічної роботи НТУ ХПІ

Попов Анатолій Михайлович –Президент федерації волейболу Харківської області, директор КЗ «ХФКСП» ХОР, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Іванов Володимир Тимофійович – ЗМС, Олімпійський чемпіон 1968 (Мехіко), чемпіон Європи 1967, чемпіон СРСР 1967.

Олексій Миколайович Гудков

А також близькі друзі, однодумці, соратники видатних спортсменів, Олімпійських чемпіонів.

Традиційно турнір проводиться федерацією волейболу Харківської області за підтримки Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради, Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, обласного відділення національного олімпійського комітету України.

 

В цьому році боротьба за кубок відбувається в чотирьох номінаціях – серед ветеранських – чоловічих і жіночих команд, та серед юнаків і дівчат 2007-2008 року народження. У змаганнях серед юнаків взяли участь харківські команди КЗ «ХФКСП» ХОР, ДЮСШ-8, ДЮСШ-11, ДЮСШ-12, а також волейболісти з Лозівської ДЮСШ, В-Бурлуцької ДЮСШ, ДЮСШ м. Первомайський та Дворічанського КЗ ДЮКФП «Юність».

Серед юнаків перше місце посіла команда КЗ «ХФКСП» ХОР, друге місце – ДЮСШ м. Лозова, 3 місце – ДЮСШ №12 м. Харків, 4 місце – ДЮСШ В. Бурлук

Серед дівчат перше місце посіла команда КЗ «ХФКСП» ХОР, друге місце – ДЮСШ м. Первомайський, 3 місце – КЗ «ДЮСШ №12 м. Харків, 4 місце – ДЮСШ №11 м. Харків, 5 місце – ДЮСШ №12 м. Харків. 

Переможці та призери серед юнацьких та дівочих команд з волейболу та волейболу пляжного були нагороджені медалями, кубками та пам’ятними призами кращим гравцям по номінаціям ХОВ НОК України, солодощами від ПРАТ “ХАРКІВСЬКА БІСКВІТНА ФАБРИКА”.

Вихованки відділення волейболу коледжу за активну участь у підготовці та проведені турніру отримали сувенірні футболки ХОВ НОК України.

Переможці та призери серед жіночих та чоловічих команд були нагороджені медалями, кубками та пам’ятними призами кращим гравцям по номінаціям ХОВ НОК України.

Капітани команд отримали хлібсіль.