Categories
ukru
Представники Дніпра, Кривого Рогу, Апостолового, Світловодська, Олександрівки, Кропівницького, Краснопавлівки, Первомайського, Лозової, Харкова мали нагоду зустрітись вже на паркеті після закінчення літнього сезону. 
26 жовтня в День народження Олімпійського чемпіона Венгеровського Юрія Наумовича відбулось святкове Відкриття. 
Директор училища Попов Анатолій Михайлович привітав учасників та тренерів, розповів спортивні факти про легендарного волейболіста та побажав перемог в турнірі. 
Голова комісії волейболу пляжного ФВУ Задорожний Валерій Викторович відзначив відкриття відділення пляжного волейболу на базі училища, порадував всіх новими цілями комісії. 
Нагородження дівчат прикрасило відкриття турніру: Кубок переможця завоювали Маркова Надія та Рибальченко Тетяна (Кривий Ріг/Дніпро); срібні нагороди у Агаркової Катерини/ Літвіченко Софії (Дніпро); бронза у Третьякової Вероніка та Пертахії Олени (ХОВУФКС). 
Закриття турніру відбулось в присутності сина Олімпійського чемпіона Венгеровського Ігоря, також волейболіста, який перейнявся грою юнаків та розповів про працю батька на волейбольному майданчику. 
Юнаки грали в двох категоріях U-14 та U-16 та показували насичені гарними розіграшами матчі. 
В молодшій категорії перемога за Барановим Іваном та Терещенко Кирилом (ХОВУФКС) ; другі в турнірі Зінченко Марк та Капустін Іван (Харків); треті – Шаповалов Микита та Горобець Ярослав (Первомайський/Олександрівка). 
В старшій віковій у юнаків золоті медалі отримали Курінний Данило та Кришталь Владислав (Первомайський/Лозова), срібні медалі у Мелащенко Ярослава та Чемшита Данила (ХОВУФКС) ; бронзові – Великоданов Віталій та Калиновский Олег. 
Призи та подарунки забезпечили учасникам Харківська обласна федерація пляжного волейболу та відділення НОК у Харкові та висвітлення турніру на телеканалі ОТБ.