![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/0-02-04-42bafd589a906067854df89d59e57d1556edd5bd000788337de67d2fd9dd7d68_8295a84c-2-300x225.jpg) |
Чемпіонками чемпіонату України стала команда Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту.
Зліва направо (вверху): Лінник Сабіна, Ващук Катерна, Мирошник Дарина, Мороз Олена, Попов Анатолій Михайлович, Калиман Софія, Юшкова Вікторія Олександрівна, Міроненко Ганна, Єрьоменко Анастасія, Яловнича Єлизавета, Оніпко Андрій Анатолійович.
Зліва направо (низ): Бєлова Ірина, Колпакова Софія, Юрченко Ангеліна. |