Categories
ukru

Захід відбувся у змішаному форматі.

На уроці були присутні почесні гості:

  • Заслужений працівник фізичної культури і спорту, директор коледжу Анатолій ПОПОВ;
  • Голова Харківського обласного відділення НОК України Віктор ХРИСТОЄВ.

Урок вели заслужений тренер України, майстер спорту України, вчитель важкої атлетики Євген ШИЛОВ та майстер спорту України, вчитель відділення футболу Олена ЦИБІНА.

Дзвінок на урок дала Заслужений майстер спорту з важкої атлетики, вихованка нашого коледжу, вчитель нашого коледжу, включена до елітної групи кандидатів на участь ХХХІІІ Іграх Олімпіади у Парижі, посіла 5 місце на ХХХІ Олімпійських іграх 2016 р. в РіодеЖанейро, учасниця ХХХІІ Ігор олімпіад 2020 р. в Токіо, чотириразова чемпіонка Європи, чемпіонка світу серед юніорок, чемпіонка Всесвітньої Універсіади Ірина ДЕХА.

Учасники уроку дізналися про Олімпійську символіку, античні Олімпійські ігри, відродження Олімпійських ігор П’єром де Кубертеном, про особливості проведення Олімпійських ігор в 2024 році в Парижі та про вихованців коледжу, які  включені до складу кандидатів в олімпійську збірну команду України з боксу, важкої атлетики, настільного тенісу, велоспорту.

За доброю традицією, відбулася передача естафети майбутнім Олімпійцям учасникам та призерам чемпіонатів Європи від видатної спортсменки Ірини ДЕХИ та директора коледжу Анатолія ПОПОВА.

Всі учасники уроку отримали від Харківського обласного відділення НОК України подарунки.

Урок можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/AcVeRUr64aI?si=yPuQPKTiNOjzhwDo