Categories
ukru

З вітальним словом до учасників уроку звернувся  заслужений працівник фізичної культури і спорту України, директор коледжу Попов Анатолій Михайлович, висловивши окремі слова вдячності нашим славним представникам Збройних Сил України, які боронять нашу країну та створюють в цей час.

Дзвінок на Олімпійський урок дала Заслужений майстер спорту з важкої атлетики, вихованка нашого коледжу, вчитель відділення важкої атлетики, учасниця ХХХІ Олімпійських іграх 2016 р. в Ріо-де-Жанейро, учасниця ХХХІІ Ігор олімпіад 2020 р. в Токіо, чотириразова чемпіонка Європи, чемпіонка світу серед юніорів, чемпіонка Всесвітньої Універсіади – Деха Ірина Михайлівна.

У заході взяли участь  15 спортивних відділень КЗ «ХФКСП» ХОР.

Учасники олімпійського уроку були ознайомлені з історією виникнення, проведення літніх Олімпійських ігор сучасності,  висновками проведення  ХХХІІІ літньої Олімпіади у столиці Франції – Парижі.

Україна фінішувала на 22 місці. Наші спортсмени показали відмінні результати, завоювавши 12 медалей:

• Золото – 3
  • Срібло – 5
  • Бронза – 4

Це був один із найкращих результатів України за останні роки. Особливо приємно відзначити, що українські спортсмени змогли завоювати 3 золоті медалі, що є найвищим показником за останні 12 років.

Нагадаємо, що на XXXІІІ Олімпіаді 2024 року у столиці Франції – Парижі брали участь 2 вихованці відділення важкої атлетики та боксу коледжу

Каміла Конотоп у змаганнях з важкої атлетики, яка посіла сьоме місце у ваговій категорії до 59 кг.

Айдер Абдураімов провів перший бій з боксу та закінчив виступ 1/8 фіналу у напівлегкій вазі до 57 кг.

Урок вели заслужений тренер України, майстер спорту України, вчитель важкої атлетики Шилов Євген Іванович та Заслужений майстер спорту, вчитель відділення важкої атлетики Деха Ірина Михайлівна.