![20170302140002](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/20170302140002-300x225.jpg) |
В змаганнях беруть участь 6 команд з м. Полтави, Києва, Дніпра, Бахмута, Харкова.Змагання проходять з 28.02. по 05.03.2017. |
![20170302145540](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/20170302145540-300x225.jpg) |
|
![IMG_0882](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0882-300x224.jpg) |
Команда ХОВУФКС. |
![IMG_0876](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0876-300x224.jpg) |
Команда “Локомотив” Харків. |
![IMG_0875](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0875-300x224.jpg) |
Команда м. Дніпро. |
![IMG_0878](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0878-300x224.jpg) |
Команда м. Київ. |
![IMG_0881](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0881-300x224.jpg) |
Команда Полтавської області. |
![20170302145925](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/20170302145925-300x225.jpg) |
Команда м. Бахмут. |
|
![20170302142832](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/20170302142832-300x225.jpg) |
Адміністрація училища висловлює щиру вдячність керівнику регіонального благодійного фону “Правопорядок” Шрамко Юрію Меркурійовичу та генеральному директору ПАТ “Харківська бісквітна фабрика” Коваленко Аллі Арестівні за сприяння у проведенні турнірів пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона Ю. Пояркова. |
![IMG_0863](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_0863-300x224.jpg) |
|