Categories
ukru

Протягом 2 тижнів, які передували урочистому підведенню підсумків турніру, були проведені змагання серед юнаків і дівчат. Всі діти були нагородженні грамотами та медалями ФВХО у день змагань і отримали солодкі  призи від ПрАТ «Харківська бісквітна фабрика», яку очолює  Герой України Коваленко Алла Арестівна.

Об 12.00 годині відбулось урочисте закриття турніру з волейболу пам’яті дворазового олімпійського чемпіона, бронзового призера ігор олімпіад, дворазового чемпіона світу, дворазового чемпіона Європи, ЗМС Юрія Пояркова.

На урочистостях були присутні почесні гості:

 • СЕМЕНУХА Роман Сергійович –  заступник Голови Харківської обласної військової адміністрації;
 • БАБАЄВ Володимир Миколайович – ректор Харківської національної академії міського господарства ім. О.М. Бекетова;
 • ПИЛИПЧУК Михайло Дмитрович – Почесний громадянин м. Харкова;
 • ГУДКОВ Олексій Миколайович – керівник справами акціонерного товариства «ФЕД»;
 • ЧЕРНОВ Сергій Іванович – Президент Харківського Дипломатичного клубу;
 • ЄВЕЛЬ Сергій Михайлович – генеральний директор Харківського будівельного управління «Сталь конструкція»;
 • АНАНЧЕНКО Костянтин Володимирович – начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації;
 • ХРИСТОЄВ Віктор Анатолійович – заступник Голови НОК України в Харківській області;
 • ДУМЕНКО Павло Володимирович – заступник начальника Управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради;
 • СИДОРЕНКО Олександр Леонідович – директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти;
 • МУЛИК Вячеслав Володимирович – ректор Харківської державної академії фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
 • ПЕЧЕРИЦЯ Леонід Трохимович – директор СТОВ «Червоний Партизан».

Для учасників змагань прозвучав гімн України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, але не скорених синів та дочок України від російської агресії.

Всіх учасників заходу ознайомили з досягненням видатного волейболіста Юрія ПОЯРКОВА, його життєвим досвідом. Незважаючи ні на що, Юрій Михайлович завжди приділяв увагу вихованцям нашого коледжу, завжди заохочував до нових спортивних звершень.

Директор Харківського фахового коледжу спортивного профілю, Президент федерації Харківської області, заслужений працівник фізичної культури і спорту Попов Анатолій Михайлович разом з почесними гостями провів нагородження учасників змагань.

Пам’ятними медалями турніру нагороджені команди ветеранів. Серед чоловічих команд: «Орбіта», «Бригантина», Локомотив -1, Локомотив – 2. Серед жіночих команд: «Драйв», «Талісман», «Освіта», «Пайп».

Почесним знаком Федерації волейболу України 2 -го ступеня нагороджений Майстер спорту міжнародного класу, вчитель волейболу нашого коледжу Оніпко Андрій Анатолійович за вагомий особистий внесок у розвиток волейболу.

Почесним званням асоціації ветеранів волейболу України «Почесний ветеран волейболу України» нагороджені Полуян Світлана Михайлівна, Янущік Анатолій Валерійович.

За сумлінну і бездоганну  працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді Міністерство освіти і науки України оголосило подяку Майстру спорту України, вихованці нашого коледжу, вчителю футболу Цибіній Олені Михайлівні.

За значний особистий внесок у розбудову олімпійського руху, поширення олімпійських ідеалів і цінностей серед молоді, Олімпійська академія України оголосила подяку Коваленко Аллі Арестівні, Герою України, людині, яка постійно надає допомогу в проведенні турнірів і змагань та Печериці Леоніду Трохимовичу.

Харківське обласне відділення Національного Олімпійського комітету України оголосило подяку за сумлінну і плідну працю, вагомий внесок у розвиток волейболу на Харківщині:

 • СТЕПУРІ Олені Олександрівні, заступнику директора з виховної роботи Харківського фахового коледжу спортивного профілю
 • ЗІНЧЕНКО Анжелі Вікторівні, вчителю волейболу пляжного нашого коледжу, член президії федерації волейболу пляжного
 • ПІНЧУК Оксану Олексіївну, методиста
 • ЩЕЧЕНКУ Андрію Сергійовичу, методисту
 • ДУДЧЕНКУ Василю Федоровичу, почесного ветерана волейболу України, член президії федерації волейболу Харківської області
 • ВОЛОВНИКУ Петру Володимировичу, голові видавництва ЖЗЛ Харківщини
 • БОЙЧЕНКУ Віктору Дмитровичу, ветерану волейболу України.

За вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію волейболу на Харківщині, сумлінну і плідну працю Федерація волейболу Харківської області оголосило подяку Мінак Надії Анатоліївні, Терехович Оксані Віталіївні, Вілис Галині Анатоліївні, Корольовій Юлії Сергіївні, Мезиновій Наталії Віталіївні, Кулику Павлу Володимировичу, Ковритіну Олександру  Сергійовичу, Стрельцову Володимиру Вікторовичу, Велицькому Андрію Руслановичу, Мінаку Олександру Федоровичу.

Протягом військового часу було проведено 12 турнірів і весь цей час майстер спорту Мінак Олександр, який грав з Юрієм Михайловичем на площадці, допомагав у проведенні змагань. Олександра Федоровича було відзначено  пам’ятним подарунком як Кращий суддя турніру.

В турнірі, присвяченому пам’яті Юрія Пояркова, активну участь у суддівстві взяли вихованки відділення пляжного волейболу Топалова Вероніка та Вакуленко Наталія, яким було вручено суддівські свистки.

Всі почесні гості були нагороджені пам’ятними медалями турніру.

За Розпорядженням Голови обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко Грамотою обласної ради нагороджено Печерицю Леоніда Трохимовича за сумлінну і плідну працю, вагомий внесок у розвиток волейболу на Харківщині.

Розпорядженням Голови обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко нагороджено Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська Слава» Попова Анатолія Михайловича за значний внесок у розвиток і пропаганду Олімпійського руху в Харківській області та з нагоди ювілею.

Від імені Асоціації ветеранів волейболу, яку очолює Член президії ФВХО Печериця Леонід Трохимович, за доброю Слобожанською традицією всі команди та почесні гості отримали смачні короваї.

Наприкінці заходу гості та учасники змагань зробили фото на згадку.