![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/P80807-183346-300x225.jpg) |
У заході взяли участь 200 учасників, а саме вихованці відділень: настільного тенісу, волейболу (дівчата), волейболу (юнаки), веслування, шахів, футболу (жінки), водного поло, баскетболу та спортсменки відділення художньої гімнастики «КДЮСШ №11». |
![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/P80807-184411-300x225.jpg) |
За програмою заходу учасники мали змогу поспілкуватися з чемпіоном XVІІІ олімпійських ігор з волейболу 1964 року у місті Токіо, заслуженим майстром спорту, заслуженим тренером України, заслуженим працівником фізичної культури і спорту. |
![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/P80807-183741-300x225.jpg) |
В рамках проекту було проведена «Олімпійська вікторина», «Спортивна розминка», змагання з настільного тенісу, водного поло, шахів, футболу, волейболу, пляжного волейболу, баскетболу, показові виступи відділення художньої гімнастикиКДЮСШ №11, та святкування щорічного свята «Нептун». |
![](https://hovufks.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/P80807-182304-300x225.jpg) |
Учасників проекту OlympicLab та спортивних змагань відзначили подарунками відділення Національного олімпійського комітету України у Харківській області. Нагородження дітей – учасників OlympicLab проводили майстер спорту України міжнародного класу з волейболу Оніпко А.А., заслужений тренер України з гандболу Курячий В.М., заслужений тренер України з шахів , міжнародний гросмейстер Алексіков О.В., директор спортивно-оздоровчого табору чайка Сорокін З.Т. |