Categories
ukru

“Сумчани з медалями. 12 листопада у “бронзовому” поєдинку вони в овертаймі перемогли бразильців”.

В чоловічій сітці суперниками сумчан були студентські чоловічі команди з Іспанії, Литви, Австралії, Китаю, Катару, Гани, Кенії, Бразилії, Мексики та Чилі.

У стартовому матчі сумчани перемогли студентів з Кенії. Гра завершилась з рахунком 21:10 на користь команди Ярослава Ковальова. Потім сумчани протистояли команді з Чилі. Команда СумДУ перемогла з рахунком 21:9 і вийшла у плей-офф з першого місця у групі.

12 листопада у чвертьфіналі сумчани перемогли команду з Австралії (22:20). Після цього у півфіналі поступились команді з Сіднею (6:21). У матчі за третє місце підопічні Ярослава Ковальова перемогли студенів з Бразилії (0:18 в овертаймі).

У складі команди СумДУ  у чемпіонаті світу участь брав випускник коледжу Іван Філоненко.